Okna i drzwi z aluminium i PCV
Okna i drzwi
z aluminium i pcv

Firma CHEMO-PLAST PLUS, z siedzibą w Łęczycy k/Poznania, powstała na początku
lat 90-tych. Był to okres formowania się kierunków działalności naszego przedsiębiorstwa.

W 2000 roku dotychczasową działalność w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej z tworzyw PCV postanowiliśmy rozszerzyć o segment związany z aluminium.

Od początku istnienia firma CHEMO-PLAST PLUS współpracuje jedynie z branżowymi liderami. Okna PCV wykonujemy w oparciu o profile systemu znakomitej niemieckiej firmy ALUPLAST, stosując okucia firmy ROTO. Najwyższej jakości pakiety szybowe także pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców.

Gwarantujemy Państwu usługi wysokiej jakości, sprzedaż wyłącznie renomowanych produktów, spełniających najbardziej rygorystyczne normy, a także kompleksową i miłą obsługę. 

Pięcioletnia gwarancja sprawia, że nasi klienci mogą być pewni, że w razie jakichkolwiek problemów otrzymają natychmiastową pomoc od naszego biura serwisowego. Firma CHEMO-PLAST PLUS zapewnia także krótkie terminy realizacji oraz fachową poradę i pomoc w wyborze produktu, który spełni wszystkie oczekiwania klientów.  

Wieloletnie doświadczenie, poparte tysiącami sprzedanych i zamontowanych okien oraz drzwi pozwoliły nam na zdobycie odpowiedniej renomy oraz wysokiej pozycji na rynku

Nasze biuro sprzedaży mieści się w Łęczycy k/ Poznania przy ulicy Dworcowej 28.

Wymiary okien do wyceny można kierować na adres e-mail: biuro@chemo-plast-plus-pl  lub tel. FAX +48(61)8-106-614